Субота, 24.06.2017, 11:29
Вітаю Вас Гість

Рокитнянський районний ліцей

*** Вітаємо на сайті Рокитнянського районного ліцею Рокитнянської районної ради Київської області ***
Меню сайту
Інформаційний вісник
Інформаційний вісник
Батьківська рада
Інформація для батьків
Патріотичне виховання
Ми-українці
ЗНО
Категорії розділу
Наше опитування
Хто завітав на наш сайт
Всього відповідей: 134
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад

У категорії матеріалів: 16
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Предмет П.І. учня Курс Місце Вчитель
Біологія Линник Андрій І IIІ Прозор Л.А.
Біологія Козовнік Вікторія ІІ ІІІ Прозор Л.А.
Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад | Переглядів: 32 | Додав: licey | Дата: 29.08.2016 | Коментарі (0)

Предмет П.І. учня Курс Місце Вчитель
Інформаційні технології Остафійчук Діана ІІ II Іщенко В.М.
Екологія Бендус Дарина ІІ ІІІ Прозор Л.А.
Українська мова Бірюкова Анастасія І ІІІ Хілініч О.І.
Англійська мова Ганжа Ірина ІІ ІІI Нікітіна Т.В.
Англійська мова Скорик Ангеліна І ІІІ Нікітіна Т.В.
Хімія Івашко Лариса ІІ ІІІ Шелест П.П.
Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад | Переглядів: 50 | Додав: licey | Дата: 24.06.2015 | Коментарі (0)

Предмет П.І. учня Курс (клас) Місце Вчитель
Інформаційні технології Остафійчук Діана І IIІ Іщенко В.М.
Історія Бендус Дарина І ІІ Маніленко І.В.
Біологія Івашко Лариса І ІІІ Прозор Л.А.
Хімія Івашко Лариса І ІІ Шелест П.П.
Географія Осадча Тетяна ІІ-Е ІІІ Мовчан О.В.
Економіка Мехеда Євгенія ІІ-Е ІІІ Липовенко Ю.І.
Екологія Цимбал Катерина ІІ-Е ІІІ Прозор Л.А.
Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад | Переглядів: 59 | Додав: licey | Дата: 31.10.2014 | Коментарі (0)

ПредметП.І. учняКурс (клас)МісцеВчитель
Українська моваУманець ІннаІ-ПIIІЄвсєєнко С.В.
Українська моваСоловей МаксимІІ-ЕІІІХілініч О.І.
Педагогіка і психологіяМирець НаталіяІІ-ЕІІІХорунжа О.В.
Інформаційні технологіїОстафійчук Діана9ІІІщенко В.М.
ПравознавствоСаєнко ІннаІ-ПІІІМаніленко І.В.
ЕкономікаМехеда ЄвгеніяІ-ЕІІІКостина Ю.І.
ЕкономікаСоловей МаксимІІ-ЕІІКостина Ю.І.
МатематикаБендус Дарина9IIБуката Л.О.
Англійська моваОсадча ТетянаІ-ЕІІІНікітіна Т.В.
Світова літератураІвашко Лариса9ІІІХілініч О.І.
Образотворче мистецтвоБендус Дарина9ІЮрківська А.В.
ІсторіяСоловей МаксимІІ-ЕІІІБрежестовська О.В.
Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад | Переглядів: 83 | Додав: licey | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (0)

ПредметП.І. учняКурс (клас)МісцеВчитель
Українська моваІвашко Лариса8IIЄвсєєнко С.В.
БіологіяІвашко Лариса8ІІІПрозор Л.А.
БіологіяБагатий Іван9-ЕІІІПрозор Л.А.
ЕкономікаМехеда Євгенія9-ЕІІIКостина Ю.І.
МатематикаСоловей МаксимІ-ЕІБуката Л.О.
ЕкономікаСоловей МаксимІ-ЕІІКостина Ю.І.
ЕкологіяГордієнко ТетянаІ-ЕІІПрозор Л.А.
ІнформатикаЛях АндрійІ-ЕIIІІщенко В.М.
Інформаційні технологіїЯкименко ОльгаІІ-ЕІІІщенко В.М.
ЕкономікаЯкименко ОльгаІІ-ЕІІІКостина Ю.І.
ЕкологіяЯкименко ОльгаІІ-ЕІІIПрозор Л.А.
ПравознавствоВиродова МаріяІІ-ПІІІМаніленко І.В.
АстрономіяКаштанов ВадимІІ-ПІІІГерасименко О.В.
Образотворче мистецтвоМовчан МаріяІІ-ПІІІЮрківська А.В.
Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад | Переглядів: 70 | Додав: licey | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (1)

ПредметП.І. учняКурс (клас)МісцеВчитель
Українська моваЄвсєв'єва Валентина9IIІХілініч О.І.
МатематикаСоловей Максим9ІІБуката Л.О.
ФізикаСоловей Максим9ІІІГерасименко О.В.
ХіміяСоловей Максим9ІІIШелест П.П.
ЕкономікаСоловей Максим9ІКостина Ю.І.
БіологіяГордієнко Тетяна9ІІІПрозор Л.А.
Іноземна моваНікітін ВасильІІІІІНікітіна Т.В.
Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад | Переглядів: 72 | Додав: licey | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (0)

ПредметП.І. учняКурс (клас)МісцеВчитель
БіологіяПономаренко Олексій9-ЕIIІПрозор Л.А.
БіологіяБеззубцев ВячеславІІІІІПрозор Л.А.
МатематикаКоваленко АнтонІІІІІБуката Л.О.
ЕкономікаСмакота Тетяна9-ЕІІІКостина Ю.І.
ПравознавствоРябенко ОленаІІІІМоскалик Т.П.
Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад | Переглядів: 62 | Додав: licey | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (0)

ПредметП.І. учняКурсМісцеВчитель
ХіміяУманець ІванІІIШелест П.П.
МатематикаУманець ІванІІІІІБуката Л.О.
ЕкономікаБеззубцев ВячеславІІІІРисак І.В.
БіологіяСіроштан ІгорІІІІІПрозор Л.А.
Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад | Переглядів: 77 | Додав: licey | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (0)

ПредметП.І. учняКурсМісцеВчитель
МатематикаУманець ІванІIIБуката Л.О.
ХіміяУманець ІванІІШелест П.П.
ЕкономікаГамалевич ТетянаІІІІІРисак І.В.
Іноземна моваСтояновська ЮліяІІІІІНікітіна Т.В.
ПравознавствоБаштова НаталіяІІІІІМоскалик Т.П.
Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад | Переглядів: 75 | Додав: licey | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (0)

ПредметП.І. учняКурсМісцеВчитель
БіологіяБеззубцев ВячеславІIIІПрозор Л.А.
ХіміяУманець ІванІІІШелест П.П.
ЕкономікаУманець ІванІІІІІРисак І.В.
Іноземна моваРудей ДіанаІІІІIНікітіна Т.В.
ЕкономікаГамалевич ТетянаІІІІІІРисак І.В.
Зарубіжна літератураСтояновська ЮліяІІІІІІХілініч О.І.
ІсторіяЗадорожко ЮліяІVІІБрежестовська О.В.
ПравознавствоЗадорожко ЮліяІVІМоскалик Т.П.
Призери ІІІ етапу учнівських олімпіад | Переглядів: 59 | Додав: licey | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (1)

1-10 11-16
Форма входу

Календар
Корисні посилання
Інститут модернізації змісту освіти Академія неперервної освіти Відділ освіти Райметодкабінет Освітній портал Педагогічна преса Шкільний світ
Друзі сайту