Неділя, 30.04.2017, 17:51
Вітаю Вас Гість

Рокитнянський районний ліцей

*** Вітаємо на сайті Рокитнянського районного ліцею Рокитнянської районної ради Київської області ***
Меню сайту
Інформаційний вісник
Інформаційний вісник
Батьківська рада
Інформація для батьків
Патріотичне виховання
Ми-українці
ЗНО
Категорії розділу
Наше опитування
Хто завітав на наш сайт
Всього відповідей: 133
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Статті » Дипломанти ІІ етапу конкурсу-захисту МАН України

У категорії матеріалів: 15
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
П.І. учня Курс, клас Секція Нагорода
Петриняк Анна 9 психологія диплом І ступеня
Градова Діана 9 фольклористика диплом І ступеня
Юрченко Олександра I зарубіжна література диплом ІІ ступеня
Сова Світлана I історія України диплом ІІІ ступеня
Дипломанти ІІ етапу конкурсу-захисту МАН України | Переглядів: 31 | Додав: licey | Дата: 29.08.2016 | Коментарі (0)

П.І. учня Курс Секція Нагорода
Бендус Дарина ІІ екологія диплом ІІ ступеня
Бірюкова Анастасія I психологія диплом І ступеня
Хорунжа Софія I географія диплом ІІ ступеня
Романчук Стефанида I світова література диплом ІІІ ступеня

П.І. учня Курс        Секція Нагорода
Бендус Дарина I економіка диплом ІІ ступеня
Скоробагатько Анастасія IІ-П психологія диплом ІІІ ступеня

П.І. учня
Курс (клас)
Секція
Нагорода
Бендус Дарина
9
економіка
диплом ІІІ ступеня
Мітлицький Роман
I-Ппсихологія
диплом ІІІ ступеня
Малінчук Вікторія
IІ-Е
загальна біологія
за актуальність теми
Осадча Тетяна
I-Е
екологія
за актуальність теми

П.І. учня
Курс (клас)
Секція
Нагорода
Липовенко Ганна
9-Е
етнологія
диплом ІІІ ступеня
Пономаренко Юлія
9-П
психологія
диплом ІІІ ступеня
Мирець Наталія
I-Е
загальна біологія
диплом ІІІ ступеня
Гордієнко Тетяна
I-Е
медицина
за актуальність роботи
Поліщук Аліна
І-Е
зоологія
за актуальність роботи
Мовчан Марія
ІІ-П
мистецтвознавство
за творчий пошук
Шелест Наталія
9-П
журналістика
за творчий пошук

П.І. учня
Курс (клас)
Секція
Нагорода
Соловей Максим
9
математика
диплом ІІІ ступеня
Якименко Ольга
I-Емедицина
диплом ІІ ступеня
Семенюта Світлана
I-Е
біологія людини
диплом ІІІ ступеня
Жарко Дмитро
I-Е
психологія
диплом ІІІ ступеня

П.І. учня
Курс
Секція
Нагорода
Яблочнюк Аліна
I
фольклористика
диплом ІІІ ступеня
Півовар Олексій
Iпсихологія
диплом ІІІ ступеня

П.І. учня
Курс (клас)
Секція
Нагорода
Уманець Іван

математика
диплом І ступеня
Кравець Вікторія
українська література
диплом ІІ ступеня
Рудей Діана

англійська мова
диплом ІІІ ступеня
Ляшенко Богдан

мультимедійні системи
диплом ІІІ ступеня
Півовар Олексій
9
психологія
диплом ІІІ ступеня
Хорунжа Ірина
ІІ
основи правознавства
за оригінальність захисту

П.І. учня
Курс
Секція
Нагорода
Коломієць Дар'я
I
українська література
диплом ІІ ступеня
Самар Ольга
зарубіжна література
диплом ІІ ступеня
Стояновська Юлія

англійська мова
диплом ІІ ступеня
Білошицька Тетяна

психологія
диплом ІІІ ступеня
Кравець Вікторія
І
економіка
диплом ІІІ ступеня

П.І. учня
Курс
Секція
Нагорода
Петренко Зорина
IV
фольклористика
диплом І ступеня
Задорожко Юлія
IVанглійська мова
диплом ІІ ступеня
Гамалевич Тетяна
IІІ
математика
диплом ІІ ступеня
Сорока Альона
IV
психологія
диплом ІІІ ступеня
Самар Ольга
IІІ
зарубіжна література
за оригінальність роботи

1-10 11-15
Форма входу

Календар
Корисні посилання
Інститут модернізації змісту освіти Академія неперервної освіти Відділ освіти Райметодкабінет Освітній портал Педагогічна преса Шкільний світ
Друзі сайту