Субота, 06.03.2021, 03:20
Вітаю Вас Гість

Рокитнянський ліцей - Мала академія наук

*** Вітаємо на сайті комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський ліцею - Мала академія наук" ***
Меню сайту
Інформаційний вісник
Інформаційна відкритість
Батьківська рада
Інформація для батьків
Патріотичне виховання
Ми-українці
COVID-19
Коронавірус
Категорії розділу
Наше опитування
Хто завітав на наш сайт
Всього відповідей: 196
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Дипломанти ІІ етапу конкурсу-захисту МАН України

У категорії матеріалів: 19
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
П.І. учня Курс, клас Секція Нагорода
Зінченко Марія 9 фольклористика диплом ІІ ступеня
Царенко Анна І (10) біологія людини диплом ІІ ступеня
Коваленко Артем I (10) психологія диплом ІІІ ступеня
Писанко Єлизавета I (10) мистецтво диплом ІІ ступеня
Дипломанти ІІ етапу конкурсу-захисту МАН України | Переглядів: 17 | Додав: licey | Дата: 01.12.2020 | Коментарі (0)

П.І. учня Курс, клас Секція Нагорода
Буренок Михайло І (10) біологія людини диплом ІІІ ступеня
Куліш Анастасія І (10) валеологія диплом ІІ ступеня
Фещенко Яна I (10) українська мова диплом ІІІ ступеня
Причишина Надія IІ (11) фольклористика диплом І ступеня

П.І. учня Курс        Секція Нагорода
Старостюк Ольга I психологія диплом ІІІ ступеня

П.І. учня Курс        Секція Нагорода
Градова Діана I фольклористика диплом І ступеня
Петриняк Анна І психологія диплом І ступеня

П.І. учня Курс, клас Секція Нагорода
Петриняк Анна 9 психологія диплом І ступеня
Градова Діана 9 фольклористика диплом І ступеня
Юрченко Олександра I зарубіжна література диплом ІІ ступеня
Сова Світлана I історія України диплом ІІІ ступеня

П.І. учня Курс Секція Нагорода
Бендус Дарина ІІ екологія диплом ІІ ступеня
Бірюкова Анастасія I психологія диплом І ступеня
Хорунжа Софія I географія диплом ІІ ступеня
Романчук Стефанида I світова література диплом ІІІ ступеня

П.І. учня Курс        Секція Нагорода
Бендус Дарина I економіка диплом ІІ ступеня
Скоробагатько Анастасія IІ-П психологія диплом ІІІ ступеня

П.І. учня
Курс (клас)
Секція
Нагорода
Бендус Дарина
9
економіка
диплом ІІІ ступеня
Мітлицький Роман
I-Ппсихологія
диплом ІІІ ступеня
Малінчук Вікторія
IІ-Е
загальна біологія
за актуальність теми
Осадча Тетяна
I-Е
екологія
за актуальність теми

П.І. учня
Курс (клас)
Секція
Нагорода
Липовенко Ганна
9-Е
етнологія
диплом ІІІ ступеня
Пономаренко Юлія
9-П
психологія
диплом ІІІ ступеня
Мирець Наталія
I-Е
загальна біологія
диплом ІІІ ступеня
Гордієнко Тетяна
I-Е
медицина
за актуальність роботи
Поліщук Аліна
І-Е
зоологія
за актуальність роботи
Мовчан Марія
ІІ-П
мистецтвознавство
за творчий пошук
Шелест Наталія
9-П
журналістика
за творчий пошук

П.І. учня
Курс (клас)
Секція
Нагорода
Соловей Максим
9
математика
диплом ІІІ ступеня
Якименко Ольга
I-Емедицина
диплом ІІ ступеня
Семенюта Світлана
I-Е
біологія людини
диплом ІІІ ступеня
Жарко Дмитро
I-Е
психологія
диплом ІІІ ступеня

1-10 11-19
Форма входу
Прогноз погоди
Ми у соцмережах
Корисні посилання
Інститут модернізації змісту освіти Академія неперервної освіти Відділ освіти Райметодкабінет Освітній портал Педагогічна преса Шкільний світ
Друзі сайту