Субота, 06.03.2021, 03:20
Вітаю Вас Гість

Рокитнянський ліцей - Мала академія наук

*** Вітаємо на сайті комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський ліцею - Мала академія наук" ***
Меню сайту
Інформаційний вісник
Інформаційна відкритість
Батьківська рада
Інформація для батьків
Патріотичне виховання
Ми-українці
COVID-19
Коронавірус
Архів записів
Наше опитування
Хто завітав на наш сайт
Всього відповідей: 196
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ВІЗИТІВКА

Кількість учнів – 63
Кількість класів – 4 (8-11класи)
Площа – 843 м²
Класних кімнат – 4
Кабінетів – 7
Режим роботи – п’ятиденний
Навчання – однозмінне
Мова навчання – українська
Іноземні мови – англійська, німецька
Профільні предмети – українська мова, історія України 
Випущено учнів – 380 (з 2000 року по 2020 рік)
Медалістів – 77 (з 2000 року по 2020 рік)

Один день із життя ліцею

 

     Наш ліцей з установленою системою роботи, результативний, з грандіозними планами на майбутнє, відкритий до всього нового і сучасного.

     В освітянському просторі Рокитнянщини Рокитнянський районний ліцей займає особливу позицію. Це загальноосвітній навчальний заклад, що відчиняє двері майбутньому: задовольняє потреби учнів в одержанні якісної освіти. Проте глибоко помиляються ті хто вважає, що в ліцеї навчаються лише "відібрані" діти, найкращі паростки всіх загальноосвітніх навчальних закладів району. Ні, і ще раз ні!.. Наші діти такі як всі, а ось колектив педагогів, що працює за особливо виробленими постулатами, намагається розгледіти в кожній дитині перлинку, розкрити її і допомогти яскраво сяяти в царині власних досягнень.

 

     За час існування з 2000 року у закладі сформувалася чітка система роботи, свої традиції. Педагогічний колектив - колектив однодумців, який творчо, ініціативно, результативно об`єднав батьків і учнів з різних шкіл району. 

 

     Ліцей має свою символіку, форму, прославляє район своїми успіхами, його учні є активними учасниками всіх районних заходів.    

     Заклад протягом  останніх навчальних років посідає I-ші місця серед ЗНЗ району за результатами навчально-виховної діяльності. У 2011 р. був визнаний "Флагманом освіти району" і є ним до цього часу. 

      І тут не можна недооцінити педагогічний професіоналізм,  клопітку працю адміністрації ліцею та всього педагогічного колективу. Адже, не один рік пішов на те, щоб стало закономірним миттєве усвідомлення кожним учнем, що ліцей - це родина в якій не існує правил відокремлення один від одного, не існує вікових бар`єрів, а натомість, всі ліцеїсти одне ціле братство. З власними перемогами і поразками кожен учень шанується як індивідуальність, зростає як гармонійно розвинена особистість. Долаючи всі перешкоди наші діти стають однодумцями у всіх сферах діяльності навчального закладу.

     У закладі ведеться інноваційна діяльність за Міжнародними проектами: Україно-польський проект "Шкільна академія підприємництва"; проект міжнародної технічної допомоги "Джуніор Ечівмент Україна", проект "Викладання англійської мови як іноземної", Програма обміну майбутніх лідерів "FLEX".

     Підвищення рівня ефективності навчально-виховної роботи - глибоко переконані педагоги закладу - можливе шляхом використання інноваційних технологій. Це питання є науково-методичною проблемою над якою працює заклад. Через всі ділянки урочної і позакласної роботи - їх використання проходить червоною стрічкою:

  • Проектна діяльність;
  • Інтерактивні, колективно-групові форми;
  • Інформаційно-комунікаційні технології навчання: програмно-педагогічні засоби, дистанційне навчання, комп'ютерні комунікації, мультимедіа.

     Нові інформаційні технології відкривають учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищують ефективність самостійної роботи, дають цілком нові можливості для творчості, знаходження і закріплення усяких професійних навиків, дозволяють реалізувати принципово нові форми і методи навчання.

     Все це сприяє втіленню особистісно орієнтованого підходу, створення ситуації успіху для кожного учня.

     Майже 100% випускників ліцею вступають до ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації, причому 60% за профілем навчання. Ліцей співпрацює з 6 вищими навчальними закладами.

     Сьогодні Рокитнянський районний ліцей - це системна, командна, результативна робота єдиної патріотичної родини батьків, учнів та вчителів. Це - творче поле для діяльності, компетентного конкурентноспроможного випускника, здатного до швидкої адаптації та самостійної діяльності в життєвих умовах, що весь час змінюються.

 

Форма входу
Прогноз погоди
Ми у соцмережах
Корисні посилання
Інститут модернізації змісту освіти Академія неперервної освіти Відділ освіти Райметодкабінет Освітній портал Педагогічна преса Шкільний світ
Друзі сайту