Понеділок, 23.10.2017, 06:54
Вітаю Вас Гість

Рокитнянський районний ліцей

*** Вітаємо на сайті Рокитнянського районного ліцею Рокитнянської районної ради Київської області ***
Меню сайту
Інформаційний вісник
Інформаційний вісник
Батьківська рада
Інформація для батьків
Патріотичне виховання
Ми-українці
ЗНО
Архів записів
Наше опитування
Хто завітав на наш сайт
Всього відповідей: 146
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2016 – рік англійської мови

     2016 рік був оголошений президентом країни роком англійської мови в Україні. Так у цьому році було вирішено провести заходи, які сприяли б покращенню знань англійської мови серед дітей та молоді. Рокитнянський районний ліцей теж не залишився осторонь. Було складено план заходів, затверджений директором ліцею, Прозор Людмилою Анатоліївною. Під керівництвом вчителя англійської мови, Нікітіної Т.В. було проведено ряд різноманітних конкурсів, олімпіад та заходів, які розвивали в ліцеїстах бажання пізнавати нове. Адже країни, де значна кількість громадян володіють англійською, мають більше дослідників і техніків на душу населення. Найбільший стрибок у вивченні англійської серед пострадянських країн зробила Естонія, яка зайняла 7-ме місце з 70, тоді як Україна 34-те. Гірше від українців англійською володіють французи, росіяни, азербайджанці та турки.

     У ліцеї було оформлено тематичний стенд «2016 – Year of English in Ukraine», на якому висвітлювалися ілюстрації до вивчених тем, стіннівка про англомовні країни, різноманітні тематичні квести.

     У закладі діють спецкурси для учнів 8 класу «Країнознавство Великої Британії» та для учнів І курсу «Культура та мистецтво Великої Британії». Другокурсники мають можливість підсилити свої знання до здачі ЗНО на факультативному курсі «Навчання писемного мовлення англійською мовою». Також в ліцеї було проведено ряд інтерактивних уроків з різних предметів з викладанням фрагментів матеріалу на англійській мові.

     Ліцеїстам надовго запам’ятається заочна екскурсія по Шекспірівських місцях та інсценізація уривків його п’єс мовою оригіналу. Не менш яскравим стало проведення традиційного англійського чаювання, яке ознайомило учнів з церемонією проведення та історією створення цієї традиції, воно було підкріплене смачними солодощами та чаєм. Нами було створено ряд постерів з яскравими ілюстраціями до граматичних правил. І впродовж року вони постійно оновлювалися несучи нову інформацію.

     Завдяки насиченій роботі впродовж року ліцеїстами було досягнуто вагомих результатів. Щорічно учні є учасниками Всеукраїнських конкурсів «Гринвіч» та «Пазл». Участь у подібних конкурсах заохочує їх до поглиблення знань, як із країнознавства так і з вивчення мови. Серед учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади ІІ етапу зайняли ІІ загальнокомандне місце, учень ІІ курсу Заровний Денис виборов І місце, а Корх Дмитро учень І курсу – ІІІ місце. Андрійчук Анастасія учениця І курсу пройшла у півфінал американської програми обміну майбутніх лідерів «FLEX».

     Навесні-влітку 2017 року 1000 волонтерів зі всього світу будуть запрошені до України. Учні ліцею створили візитівку, яка розповідає про наш навчальний заклад, виконали креативне завдання і зареєструвалися для участі в проекті GOCamp.

     Життя вирує навколо нас і це вибір кожного, яку ти позицію займаєш у ньому. Можна було просто проігнорувати і залишатися байдужим, та ліцеїстам таке не до вподоби. Активна життєва позиція, жага до нових знань робить наше життя цікавим і незабутнім.

  

Наказ        План заходів        Тиждень англійської мови        Звіт проведених заходів

Форма входу

Прогноз погоди
Корисні посилання
Інститут модернізації змісту освіти Академія неперервної освіти Відділ освіти Райметодкабінет Освітній портал Педагогічна преса Шкільний світ
Друзі сайту